Informace o nás

Vítáme Vás na stránkách ubytovacího zařízení Zámek Trhanov.

Hledáte-li ubytování pro dovolenou s dětmi, či s partou přátel, přenocování na cestách, prostor pro firemní akce, školení, či ubytování pro školy v přírodě, sportovní soustředění a ostatní ubytování pro větší skupiny, jsme tu pro Vás.

Zařízení je tedy vhodné nejen pro realizaci škol v přírodě v průběhu školního roku a letní tábory v období hlavních školních prázdnin, ale také na realizaci pracovních výjezdových porad, výukových programů, odborných soustředění, apod. 

Nabízíme ubytování v našem uzavřeném areálu o celkové kapacitě 120 osob, vhodné pro:

- firemní akce, školení, výjezdní zasedání

- ubytování pro školy v přírodě, jazykové kurzy, sportovní soustředění

- rodinné rekreace

- skupiny cyklistických a motorkářských zájezdů

 

Popis zařízení

Ubytování na barokním zámku Trhanov nedaleko Domažlic nabízí ubytování ve 27 pokojích. Celková ubytovací kapacita je 120 lůžek. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), některé mají sociální zařízení společná.

Součástí zařízení jsou dvě společenské místnosti s TV, sál na pořádání větších společenských akcí, jídelna, sportovní i dětské hřiště a velká zahrada. Zámek dále nabízí stolní tenis, elektronické šipky, stolní fotbal, různé hry. K dispozici je také půjčovna kol s úschovnou. S sebou je možné vzít po domluvě i svého zvířecího mazlíčka.

 

 

 

 

 

Služby v místě a okolí

Pošta, banka - Poštovní spořitelna, autobusová zastávka, vlaková zastávka, obchod, půjčovna kol, turistické pěší trasy - v místě, bankomat - 7 km, nákupní centrum - 7 km, koupaliště - 2 km, krytý bazén - 7 km, tenisové kurty - 3 km, minigolf - 5 km, bowling - 2 km, fitness - 7 km, lyžařské vleky - 6 km, lyžařské běžecké tratě - 6 km, taxi - 7 km.