Informace o nás

Vítáme Vás na stránkách ubytovacího zařízení Zámek Trhanov.

Hledáte-li ubytování - prostor pro firemní akce, školení, či ubytování pro školy v přírodě, sportovní soustředění a ostatní ubytování pro větší skupiny, jsme tu pro Vás.

Zařízení je tedy vhodné nejen pro realizaci škol v přírodě v průběhu školního roku a letní tábory v období hlavních školních prázdnin, ale také na realizaci pracovních výjezdových porad, výukových programů, odborných soustředění, apod. 

Nabízíme ubytování v našem uzavřeném areálu o celkové kapacitě 100 osob, vhodné pro:

- firemní akce, školení, výjezdní zasedání

- ubytování pro školy v přírodě, jazykové kurzy, sportovní soustředění

- skupiny cyklistických a motorkářských zájezdů

 

Popis zařízení

Ubytování na barokním zámku Trhanov nedaleko Domažlic nabízí ubytování ve 24 pokojích. Celková ubytovací kapacita je 100 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha).

Součástí zařízení jsou dvě společenské místnosti s TV, sál na pořádání větších společenských akcí, jídelna, dvě kuchyňky, sportovní i dětské hřiště a velká zahrada. Zámek dále nabízí stolní tenis, elektronické šipky, stolní fotbal, různé hry. K dispozici je také úschovna kol. S sebou je možné vzít po domluvě i svého zvířecího mazlíčka.

 

 

 

 

 

Služby v místě a okolí

Pošta, banka - Poštovní spořitelna, autobusová zastávka, vlaková zastávka, obchod, půjčovna kol, turistické pěší trasy - v místě, bankomat - 7 km, nákupní centrum - 7 km, koupaliště - 2 km, krytý bazén - 7 km, tenisové kurty - 3 km, minigolf - 5 km, bowling - 2 km, fitness - 7 km, lyžařské vleky - 6 km, lyžařské běžecké tratě - 6 km, taxi - 7 km.